Замовте обліковий запис вчителя на 2020/21 навч. рік і пройдіть курси підвищення кваліфікації на основі електронних уроків ІТ-книги.*

Назва/програма курсу Обсяг Вартість Розділ ІТ-книги
Основи програмування мовою Python 1 кредит (30 годин) безкоштовно На основі теми "Алгоритми та програми" для 7 класу
Основи програмування мовою Python 2 кредити (60 годин) 400 грн.
Об’єктно-орієнтоване програмування мовою Python 1 кредит (30 годин) безкоштовно На основі теми "Алгоритми та програми" для 8 класу
Об’єктно-орієнтоване програмування мовою Python 2 кредити (60 годин) 400 грн.

Увага! Усі курси доступні лише під обліковим записом вчителя на 2020/21 навч.рік.

2-кредитні курси відрізняються від 1-кредитних тим, що включають перевірку автором курсу всіх завдань із програмування в Python, які виконують слухачі, а також дають можливість отримувати консультації від автора курсу.

Учителі, які успішно виконають програму курсів, отримають електронний сертифікат.

Курси підвищення кваліфікації потрібно проходити під обліковими даними вчителя на окремому сервері (що відкривається також через пункт меню "Підвищення кваліфікації").

 

Отже, навчання відбувається так:

1) Отримайте обліковий запис на 2020/21 навч. рік та/або замовте курс

2) Пройдіть курс

3) Подайте заявку на сертифікат (посилання надається в курсі).

 

Перелік учителів, що отримали сертифікати

 

* Згідно п. 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 зі змінами, внесеними Постановою КМ № 1133 від 27.12.2019, "Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути ... юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників". Видавництво ІТ-книга (ФОП І.О. Завадський) відповідає цьому критерію, оскільки, як зазначено у свідоцтві платника єдиного податку, здійснює відповідні види господарської діяльності.