Бублик Володимир Васильович

Кандидат фізико-математичних наук, доцент, засновник і завідувач кафедри мультимедійних систем Національного університету «Києво-Могилянська академія», лауреат премії імені Миколи Островського, нагороджений медаллю Св. Петра Могили, автор понад 100 наукових і методичних праць, ініціатор і учасник ряду міжнародних проектів зі створення індустріальних фреймворків, мультимедійних засобів, організації електронного навчання (SIFRAME, eMeReCU, InterCollegia, ITSoftTeam та інших), керівник команди-переможця конкурсу JoinMultimedia 2003. Сфера наукових інтересів: мови і методи програмування, мультимедіа, електронне навчання.


 

 

Бублик – це український Александреску.

Дмитро Красіков,
випускник НаУКМА 2009 року,
Google

 

 

Дуже радий, що цей підручник нарешті побачив світ. Неважливо, якою мовою об'єктно-орієнтованого програмування Ви користуєтеся в даний конкретний момент часу, базові проблеми залишаються однаковими. Якщо Ви хочете досягти у своїй професії чогось більшого, ніж вміння нашвидкуруч склепати простий веб-сайт на основі готової CMS, – ця книга повинна стати Вам в нагоді. Успіхів!

Ростислав Сліпецький,
випускник НаУКМА 2009 року,
Microsoft

 

 

Мені відомі випадки, коли старанні студенти Володимира Васильовича, які по краплинках всотували всю цінну інформацію на його парах, вже на своїй першій роботі ставали «законодавцями стилю програмування», запроваджували дисципліну розробки ПЗ у цілій фірмі, бодай і невеликій.

Цей підручник не навчить вас програмувати, якщо до цього програмування було для вас чимось захмарним. Цей підручник навчить вас добре програмувати, якщо ви вже трохи розумієте, про що йдеться. Він навчить вас прискіпливості та критичності, сформує ваш професійний світогляд.

Анна Дьоміна,
випускниця НаУКМА 2011 року,
software engineer в EPAM Systems,
аспірантка НаУКМА

 

 

Досвід і глибина розуміння предмету Володимиром Васильовичем завжди вражали. Його прагматизм, коментарі і навіть погляд змушували нас критично оцінювати кожне наше слово, кожну думку. Такого грунтовного підходу до викладання курсів я не зустрічав ні до, ні після.

Заняття змушували бути уважним до найменших дрібниць, ретельно продумувати всі зв"язки між компонентами. Ми повинні були могти пояснити кожну деталь, кожен символ в наших реалізаціях. Всі потенційні можливості використати наші класи не за призначенням повинні були бути завбаченими і унеможливленими. Таким чином наші програми виходили добре захищеними й стабільними.

Кожен знайшов в курсах Володимира Васильовича щось для себе. Не тільки предмет, але і метод викладання, поєднання теорії з жорсткою практикою і модель поведінки викладача викликали лише захоплення. З точки зору багатьох моїх однокурсників, ці курси стали фундаментом в нашому професійному розвитку, а ВВ (Володимир Васильович) і досі залишається найобговорюванішим викладачем серед колишніх студентів.

Роман Бойко,
випускник НаУКМА 2011 року,

Програміст в TripAdvisor, Дублін, Ірландія

 

 

Всі курси Володимира Васильовича були корисними для мене. В першу чергу вони вчать мислити більш структуровано і системно підходити до вирішення завдань. Хоч програмування і не є головним обов’язком для мене, але я постійно користуюсь знаннями з курсів при вирішенні критичних для моєї роботи завдань, підготовці експериментів і симуляцій, обробці і аналізі даних. Крім того, час від часу треба створювати спеціалізовані програми для експериментів або виправляти помилки в чужих розробках, і знання, отримані в Могилянці, мені в цьому дуже допомагають.

Мирослав Бачинський,
випускник бакалаврату НаУКМА 2009 року,
магістр комп'ютерних наук
(Університет Саарланду),
докторант у Max Planck Institute for Informatics

 

 

Цей підручник стане у нагоді як початківцям, так і читачам із досвідом використання об'єктно-орієнтованої парадигми програмування. Книга висвітлює фундаментальні аспекти та дає свіжий погляд на усталені засади у програмуванні. Приклади, які автор використовує, дозволять легко зрозуміти базові поняття та оволодіти ключовими принципами об'єктно-орієнтованого моделювання. Рекомендую цей підручник до Вашої уваги.

Доктор Артем Полив’яний,
випускник НаУКМА 2004 року, 
Queensland University of Technology, Brisbane, Australia