Все про ІТ-книгу

Що дає і скільки коштує обліковий запис вчителя?

Обліковий запис учителя діє до кінця серпня 2023 року. Ви можете замовити обліковий запис “Стандарт” (доступ до 1 курсу) або “Преміум” (доступ до всіх курсів).

Обліковий запис (або записи) рівня “Стандарт” можна підвищити до рівня “Преміум”, доплативши різницю.

Якою є структура ІТ-книги і вартість навчання учнів?

Інтерактивний онлайновий підручник «ІТ-книга» складається з:

 • Річних курсів, складених за програмами МОН для 5-11 класів.
 • Тематичних курсів «Креативне програмування (Python)», «Креативне програмування (Lazarus)», «Блочне програмування», «Основи баз даних».

Вартість навчання одного учня за річним курсом протягом 2022/23 навчального року становить 60 грн., а за тематичним курсом – 40 грн..

До складу кожного курсу входять:

 • Інтерактивні уроки, які містять невеликі та візуалізовані порції теорії, міні-завдання для їх закріплення, завдання, що розвивають здогадливість, вправи для виконання в зовнішніх програмах тощо.
 • Конспекти для учня, що містять весь теоретичний матеріал уроку, та для вчителя, які, крім того, містять розв’язання всіх завдань.
 • Модулі для здачі та оцінювання завдань, які учні виконують у зовнішніх програмах.

Детальніше із вмістом курсів можна ознайомитися в тематичному плануванні.

Які можливості та переваги?

 • Навчання стає ефективнішим: учні здобувають знання активно, а отже, ці знання є міцнішими.
 • Розвиваються soft skills: працюючи з ІТ-книгою, учні вчаться думати та самостійно опрацьовувати матеріал.
 • Полегшується робота вчителя: кожен урок автоматично оцінюється за 12-бальною шкалою, є конспекти уроків та модулі для здачі/оцінювання учнівських робіт.
 • Забезпечується відповідність вимогам МОН: онлайновий підручник повністю узгоджено з чинними державними навчальними програмами з інформатики.

Як придбати?

Якщо у вас немає облікового запису вчителя на 2022/23 навч. рік

замовте обліковий запис вчителя

Для прискореного отримання облікового запису вчителя перекажіть 40 грн. (Стандарт) або 200 грн. (Преміум) на картку Приватбанку 5363 5420 1273 0116 (отримувач – Завадський І.О.) і повідомте про переказ по е-мейлу itknyga.com.ua@gmail.com.

Якщо у вас є обліковий запис вчителя на 2022/23 навч. рік

замовте підручник для учнів

 • Протягом 1 дня Вам буде вислано електронною поштою рахунок та інформацію про подальші дії.
 • Оплатити рахунок можна як через бухгалтерію, так і переказавши гроші на картку Приватбанку.
 • Все, що Вам потрібно зробити після оплати, – це підготувати списки учнів в електронній таблиці. Після цього протягом 1 дня (акаунт “Преміум”) або 3 днів (Стандарт) Ваші учні будуть підключені до Вашого облікового запису вчителя, і Ви отримаєте їхні логіни та паролі.

Як користуватися?

Є 2 способи використання ІТ-книги в навчанні інформатики:

 • Як основний навчальний засіб на уроці: учні працюють з уроками ІТ-книги, а вчитель лише керує процесом.
 • За схемою «перевернутий клас»: учні опрацьовують урок ІТ-книги вдома, а в класі виконують завдання в зовнішніх програмах.

Всі подробиці описано в інструкції.

Які є пільги?

Якщо Ви власник акаунту “Преміум, то для Ваших учнів-сиріт, учнів з малозабезпечених сімей та інших учнів, що не можуть оплатити своє навчання (до 10% від загальної кількості учнів) сервіс надається безкоштовно. Документально підтверджувати статус учня не потрібно. Просто у списку вчитель вказує більше учнів, ніж оплачує.

Чи має ІТ-книга гриф МОН?

Так, наш онлайновий підручник схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах, лист ІМЗО 221/12-Г-1179 від 17.12.2019.

Як отримувати і використовувати бонуси?

У 2022/23 навч. році бонуси в розмірі 10% від суми витрат нараховуватимуться всім власникам вчительського акаунту “Преміум”. Усі бонуси з попередніх років переносяться в нові вчительські акаунти. Поточна кількість бонусів відображається на інформаційній сторінці курсів підвищення кваліфікації. Щоб витратити бонуси, у формі замовлень потрібно вибрати опцію “Оплата бонусами”.

Весь прибуток ІТ-книга наразі перераховує на допомогу ЗСУ, постраждалим або волонтерським організаціям.
Станом на травень 2022 року перераховано більше 40 000 грн.